wrzesień 2023

20230928

Przedłużenie umowy z Indian Council of Cultural Relations

Data: 28.09.2023

Z radością informujemy o przedłużeniu umowy (Memorandum of Understanding) między Indian Council of Cultural Relations, a naszym uniwersytetem, dzięki czemu fundowana przez ICCR Katedra Studiów nad Indiami będzie działać przy naszym Zakładzie w IO UJ do 30 września 2026 roku.

Umowę zainicjowano w 2017 roku, czyli działa już od 6 lat!

Dziekan Wydziału Filologicznego UJ, dr hab. Władysław Witalisz, prof. UJ, przyjął wczoraj pana Krishnendu Banerjee, obecnie pełniącego funkcję Head of Consular Wing & CPIO w Ambasadzie Indii w Warszawie, aby sfinalizować podpisanie przedłużenia umowy do 2026 roku.

Podczas spotkania był obecny także pełniący funkcję kierownika Katedry Studiów nad Indiami prof. Kishor Kumar, Ph.D. oraz prof. Halina Marlewicz, kierownik naszego Zakładu.