Koło Naukowe Indologów

Termin: 22.01.2021

Z przyjemnością informujemy, że Koło Naukowe Indologów UJ wznowiło działalność po dłuższej przerwie.

Członkowie Koła w październiku wybrali nowy Zarząd w następującym składzie:

Przewodnicząca: Patrycja Domasik

Zastępca Przewodniczącej: Wiktoria Dzięgo

Sekretarz: Karina Potoczna

Wszystkie członkinie Zarządu Koła są obecnie studentkami studiów magisterskich w Zakładzie Języków i Kultur Indii i Azji Południowej IO UJ.

Opiekunem Koła Naukowego Indologów jest dr Piotr Borek.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną i zdalnym trybem zajęć w Instytucie Orientalistyki UJ Koło Naukowe Indologów UJ rozpoczęło swoje aktywności w internecie.

Grupa prowadzi stronę internetową na Facebooku (https://www.facebook.com/kninduj).

Dnia 19.01.2021r. o godzinie 17:00 odbyło się inauguracyjne spotkanie, którego gościem była dr hab. Halina Marlewicz, prof. UJ. Jej prelekcja „Drogi do Indii” była transmitowana na stronie Koła na Facebooku.

Koło Naukowe Indologów UJ planuje w najbliższej przyszłości więcej takich spotkań – nie tylko prelekcji, ale także warsztatów czy paneli dyskusyjnych.

Wszystkich studentów indologii zapraszamy do współpracy!

Kontakt do Koła Naukowego: kninduj@gmail.com

Kontakt do Przewodniczącej: patrycja.domasik@student.uj.edu.pl